Jaworowicz kopnęła dziennikarza w sądzie?! Jest nagranie

Elżbieta Jaworowicz od ponad 30 lat prowadzi program „Sprawa dla reportera”, który za założenia ma pomagać osobom, które zostały pokrzywdzone przez różne instytucje. Jednak Leszek Bubel, prezes zarządu „Fundacji Paragraf” twierdzi, że dziennikarka robi więcej złego niż dobrego. Ostatnio między nimi doszło do ostrej konfrontacji w sądzie. Leszek Bubel twierdzi, że Elżbieta Jaworowicz kopnęła go!

– Program („Sprawa dla reportera” – przyp.red.) jest pełen fałszu, przeinaczania faktów, robienia z bohaterów przestępców, fałszerzy. Nawet eksperci, którzy biorą tam udział, nie do końca wiedzą, z kim mają do czynienia, bo mają tylko fragmenty akt. Zdjęcia też są tendencyjne. Z góry ustala się tezę – tak przynajmniej twierdzi Leszek Bubel, prezes zarządu „Fundacji Paragraf” na nagraniu, które umieścił w serwisie Youtube. Mężczyzna zdradził, że kilkukrotnie gościł w studiu podczas nagrań programu i widział, jak fałszowane i wycinane są niektóre fakty.

W dalszej części materiału Leszek Bubel umieścił również nagrania z monitoringu sądowego. 26 lipca dziennikarz spotkał się z Elżbietą Jaworowicz w mokotowskim sądzie. Leszek Bubel postanowił nagrywać prowadzącą „Sprawę dla reportera”, co wyprowadziło ją z równowagi. W pewnym momencie Elżbieta Jaworowicz kopnęła dziennikarza. – Ciekawe, czy dostanie Wiktora za kopanie swoich adwersarzy? – pyta Leszek Bubel.

Dziennikarz opublikował także nagranie tego zdarzenia ze swojej kamery, na którym słychać ich awanturę. Elżbieta Jaworowicz przyznaje się na nim do tego, że kopnęła Leszka Bubla. – Bezczelny typ. To zero! Proszę, żeby policja wyprowadziła to zero – wykrzykuje zirytowana Elżbieta Jaworowicz.

Jak czytamy na końcu filmu, Leszek Bubel wniósł prywatne oskarżenie przeciwko Elżbiecie Jaworowicz. Sprawa dotyczy kopnięcia oraz obelg, które usłyszał dziennikarz pod swoim adresem. Czyżby znowu mieli się spotkać w sądzie?

Źródło: Fakt.pl, 13 listopada 2017, 19:37